Logowanie dla członków

Zaloguj się żeby mieć dostęp do informacji dla członków koła



Selekcja jeleni


CZŁONKOWIE KOŁA PDF

CZŁONKOWIE WOJSKOWEGO KOŁA ŁOWIECKIEGO

NR 86 "SOKÓŁ" W POZNANIU

 

  1. Kol. Andrzejak Jan
  2. Kol. Biesiedin Karol
  3. Kol. Biesiedin Michał
  4. Kol. Boiński Kazimierz
  5. Kol. Bolewicz Jacek
  6. Kol. Bulak Robert
  7. Kol. Buźinski Bogusław
  8. Kol. Ciołkowski Krzysztof
  9. Kol. Czekała Mirosław
  10. Kol. Danielak Arkadiusz
  11. Kol. Danielak Filip
  12. Kol. Derda Bogdan
  13. Kol. Dzierżawczyk Franciszek
  14. Kol. Domański Zdzisław
  15. Kol. Dzierla Henryk
  16. Kol. Filipiak Wiktor
  17. Kol. Fitas Włodzimierz
  18. Kol. Gumpert Zdzisław
  19. Kol. Grajewski Maciej
  20. Kol. Gałka Jerzy
  21. Kol. Garbacz Dariusz
  22. Kol. Grześkowiak Wojciech
  23. Kol. Jakubowski Henryk
  24. Kol. Kalicki Wacław
  25. Kol. Kazimierczak Eugeniusz
  26. Kol. Konieczka Marek
  27. Kol. Krychowski Józef
  28. Kol. Leśniarek Tadeusz
  29. Kol. Leśniewicz Stanisław
  30. Kol. Marciniak Zenon
  31. Kol. Michalak Bartosz s. Norberta
  32. Kol. Michalak Bartosz
  33. Kol. Michalak Grzegorz
  34. Kol. Michałowski Ryszard
  35. Kol. Nowaczyk Zdzisław
  36. Kol. Nowak Przemysław
  37. Kol. Nowak Roman
  38. Kol. Nowak Tomasz
  39. Kol. Pakowski Marek
  40. Kol. Piotrowski Roman
  41. Kol. Płończak Mirosław
  42. Kol. Ratajczak Waldemar
  43. Kol. Robak Hubert
  44. Kol. Robak Roman
  45. Kol. Robak Ryszard
  46. Kol. Rozmiarek Bronisław
  47. Kol. Sawiński Przemysław
  48. Kol. Sawiński Ryszard
  49. Kol. Skołozdrzych Witold
  50. Kol. Skrzypczak Hubert
  51. Kol. Skrzypczak Maciej
  52. Kol. Skrzypczak Maciej jr
  53. Kol. Skrzypczak Małgorzata
  54. Kol. Skrzypczak Rafał
  55. Kol. Skrzypczyk Bolesław
  56. Kol. Sitek Eugeniusz
  57. Kol. Spurtacz Stanisław
  58. Kol. Szczygieł Wiesław
  59. Kol. Śmigielski Maciej
  60. Kol. Śremski Tadeusz
  61. Kol. Świt Władysław
  62. Kol. Tęgos Michał
  63. Kol. Tęgos Wojciech
  64. Kol. Tomczak Adam
  65. Kol. Trzebniak Maciej
  66. Kol. Urbaniak Ignacy
  67. Kol. Walczak Tadeusz
  68. Kol. Wawrzyniak Dariusz
  69. Kol. Wiechciński Zbigniew
  70. Kol. Wilczkowiak Grzegorz
  71. Kol. Wilczkowiak Honorata
  72. Kol. Wilczkowiak Szymon
  73. Kol. Włocławski Mikołaj
  74. Kol. Wolniewicz Wojciech
  75. Kol. Wyka Krzysztof
  76. Kol. Zawadzki Tomasz
  77. Kol. Żelewski Jerzy

 

Nowa Kronika Koła - załącznik PDF (20 MB) załącznik WORD (58 MB)